Vazo lulesh rrethore set 3 copë, TRIO, plastike, e bardhë, 35x11xH10 cm

Në stok
Kodi
231912
€8.90
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
E lehte per t'u pastruar pa detergjent; Eshte teper e lehte; Reziston të Ngrohtin dhe të Ftohtin; Rezistent ndaj goditjeve; Eshte Ekologjike: pasi nuk permban elemente Toksike si dhe eshte e riciklueshme. Seti përbëhen nga 3 vazo (Ø11 xH10 cm, 0.7 lt)
Specifikime teknike
  • Gjerësia: 35 cm
  • Thellësia: 11 cm
  • Materiali: Plastike
  • Lartësia: 10 cm
  • Përfshihet pjata: Po
  • Ngjyra: E bardhë
  • Marka: Teraplast
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Vazo lulesh rrethore set 3 copë, TRIO, plastike, e bardhë, 35x11xH10 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved