Zgarë pusete, gizë, 20x70 cm, klasi C 250

Në stok
Kodi
332387
€23.66
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Zgarat e pusetave C250 janë krijuar për të kombinuar forcë të lartë dhe peshë të lehtë dhe përfshijnë karakteristika shtesë siç janë një labirint i vetëm me vulë dhe përmirësime të sigurisë. Një rrugë sigurie e patentuar parandalon shkëputjen aksidentale gjatë operacionit të ngritjes per inspektimin e instalimeve te ndryshme elektrike dhe hidraulike. Prodhuar nga hekuri i fortë dhe shumë i qëndrueshëm i qëndrueshëm.
Specifikime teknike
  • Klasi: C 250 - max 25 ton
  • Përmasat: 20x70 cm
  • Materiali: Gizë
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Zgarë pusete, gizë, 20x70 cm, klasi C 250
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved