BRAYTRON-SMD-CRP-12W-RND-6INCH-WHT-3000K-SMD LED PANEL LIGHT
In stock
SKU
830234
2 years warranty
Piece (1 Piece)
Share:
Technical specification
  • Power: 12W
  • Lighting type: 3000K
  • Material: Aluminium/ PVC
  • Color: White
  • Measures: 6 inch
  • International protection rate: IP20
  • Voltage: 230 V