Diferential Moulded Case Circuit Breaker 690V, 50kA/30kA CDM1LE-400 4P 400 B 300mA
In stock
SKU
42853
Piece (1 Piece)
Share:
Technical specification
  • Current: 400A
  • Class: C
  • Voltage: 400V
  • Depth: 69
  • Brand: Deliksi
Write Your Own Review
You're reviewing:Diferential Moulded Case Circuit Breaker 690V, 50kA/30kA CDM1LE-400 4P 400 B 300mA