LED DOWN LIGHT white 3W TV1801L-25: 2.5"
In stock
SKU
46918
Piece (1 Piece)
Share:
Technical specification
  • Inner diameter: 8cm
  • Outer diameter: 10.2cm
  • Power: 3W
  • Length: 10.2cm
  • Height: 4cm
  • Water supply connection: Hardwired
  • Type: Led spot
  • Lamp type: Led
  • Lighting type: Cool daylight
  • Color: White
  • Dimmable: No
  • Voltage: 230V
Write Your Own Review
You're reviewing:LED DOWN LIGHT white 3W TV1801L-25: 2.5"