Mbajtëse vazo lulesh, për 1 vazo, metalike, e bardhë,

Në stok
Kodi
232253
€42.75
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Suportet tona të vazove janë shtojca elegante dhe e përsosur për cdo bime dhe lule. Shton bukuri dhe stil, si në ambientet e jashtme ashtu edhe në të brëndshme. Të përbëra nga metali i qëndrueshme dhe e fortë, këto suporte garantojne vite të tëra bukurie.
Specifikime teknike
  • Ngjyra: E bardhë
  • Materiali: Hekuri
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Mbajtëse vazo lulesh, për 1 vazo, metalike, e bardhë,
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved