Ndriçues komodine (Abazhure)

Ndriçues komodine (Abazhure)

Ndriçuesit e komodinës, apo siç i quajmë ndryshe abazhurët, janë një dekor i këndshëm për dhomën e gjumit dhe një element shtesë ndriçimi i cili është mjaft praktik për të ndriçuar dhomën gjatë natës, pa patur nevojë të ndizni ndriçuesin kryesor të ambientit. Në Megatek do të gjeni modele të shumëllojshme unike ndriçuesish, në përputhje me trendet më të fundit botërore.

Items 1-28 of 186

Faqja
për faqe

Items 1-28 of 186

Faqja
për faqe