Rroba gjumi për femra

Rroba gjumi për femra

Momenti që të gjithë presim pas një dite të lodhshme, është pikërisht gjumi! Për një gjumë sa më të rehatshëm dhe të qetë, zgjidhni mes modeleve të ndryshme të pizhamave që kemi sjellë në Megatek. Materiali i tyre i butë dhe me veti hipoalergjike dhe antibakteriale pa shkaktuar asnjë irritim në trup, i bën këto rroba gjumi ideale për ju.

27 Items

për faqe

27 Items

për faqe