Peshore personale

Peshore personale

Mbani peshën tuaj trupore nën kontroll me një peshore personale në shtëpi. Falë një peshoreje elektronike ju mund të kontrolloni në çdo moment peshën tuaj trupore dhe të shikoni ecurinë tuaj çdo ditë. Këtu në Megatek mund të gjeni modele të shumta peshoresh elektronike të cilat i përshtaten çdo nevoje dhe shije tuajën.

26 Items

për faqe

26 Items

për faqe