Tapete me fibra pambuku

Tapete me fibra pambuku

Materiali i pambukut është i butë, higjenik, përthith shumë mirë lagështirën dhe lahet mjaft lehtë. Këto cilësi i bëjnë tapetet me fibra pambuku zgjedhjen perfekte për tualetin apo banjon tuaj. Këtu në Megatek mund të gjeni modele të formave dhe ngjyrave të ndryshme, për tu përshtatur me stilin tuaj dhe ambientin.

Items 1-28 of 58

Faqja
për faqe

Items 1-28 of 58

Faqja
për faqe