Veshje kuzhineri/e

Veshje kuzhineri/e

Duke nisur nga xhaketat për kuzhinierë, tek pantallonat dhe më pas tek përparëset e gatimit, në Megatek do të gjeni veshje kuzhinieri/e të plota, për femra dhe meshkuj, të përshtatshme për përdorim në kuzhinat profesionale. Veshjet e kuzhinierëve janë të përbëra nga material cilësor dhe higjienik, që u reziston larjeve të shpeshta dhe nuk mban njolla.

Items 1-28 of 38

Faqja
për faqe

Items 1-28 of 38

Faqja
për faqe
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved