Pupë, AMERICAN FLAG, strukturë metalike, tapiceri PU, shumëngjyrëshe, Ø27 xH32 cm

Në stok
Kodi
04622
€14.57
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Pupe me printim, është një pjesë elegante, e guximshme dhe e gjithanshme me një çmim të arsyeshëm. Mund të përdoret si një ulëse kudo nëpër shtëpi apo bare. Kjo Pupë do të jetë një shtesë e pasur në çdo dhomë. gjithashtu ofron mundesi magazinimi për sende shtëpiake, si rroba, revista etj. Kjo orendi do të duket e shkëlqyer në mjediset e brendshme moderne dhe tradicionale.
Specifikime teknike
  • Nevojitet montim: Jo
  • Ngjyra: Shumëngjyrëshe
  • Materiali i strukturës: Strukturë metalike
  • Materiali veshës: Tapiceri PU
  • Lartësia: 32 cm
  • Krahu i këndit: n/a
  • Diametri: 27 cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Pupë, AMERICAN FLAG, strukturë metalike, tapiceri PU, shumëngjyrëshe, Ø27 xH32 cm
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved