Shportë me thurje, kashtë, natyrale, 41x34xH17 cm

Out of stock
Kodi
05928
€18.03
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Qoftë si një pjesë dekorative ose si pjesë e magazinimit dhe organizimit tuaj, ky kosh argëtues është e sigurt se do të bëhet një pjesë e preferuar e dekorit të shtëpisë tuaj. Mund të përdoret dhe si vazo për mbjelljen e bimëve apo luleve tuaja të preferuara.
Specifikime teknike
  • Përfshihet pjata: n/a
  • Lartësia: 17 cm
  • Thellësia: 34 cm
  • Kapaciteti: n/a
  • Ngjyra: Natyrale
  • Gjerësia: 41 cm
  • Materiali: Kashtë
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Shportë me thurje, kashtë, natyrale, 41x34xH17 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved