Vazo lulesh drejtkëndore, LOFLY, plastike, gri, 17.7x37.8xH16.4 cm, 8 lt

Në stok
Kodi
230977
Special Price €4.07 Ishte €5.30
Ju kurseni 23% ose €1.23
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Vazo për perdorim ne ambjente te mbyllura/shtepie dhe ambjente te jashtme. Pjata e vazos është e perfshire; E lehtë për t'u pastruar pa detergjent; është tepër e lehtë; Reziston te nxehtin; Rezistent ndaj goditjeve; është Ekologjike: pasi nuk permban elemente Toksike. (pjata e vazos që duhet të përdoret kod: 231146)
Specifikime teknike
  • Ngjyra: Gri
  • Materiali: Plastike
  • Përfshihet pjata: Jo
  • Thellësia: 17.7 cm
  • Lartësia: 16.4 cm
  • Kapaciteti: 8 lt
  • Gjerësia: 37.8 cm
  • Marka: ProsperPlast
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Vazo lulesh drejtkëndore, LOFLY, plastike, gri, 17.7x37.8xH16.4 cm, 8 lt
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved