Vazo lulesh drejtkëndore, LOFLY, plastike, gri, 35.2x79.2xH33.4 cm, 26 lt

Out of stock
Kodi
230983
Special Price €19.11 Ishte €27.30
Ju kurseni 30% ose €8.19
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Vazo për perdorim ne ambjente te mbyllura/shtepie dhe ambjente te jashtme. Pjata e vazos është e perfshire; E lehtë për t'u pastruar pa detergjent; është tepër e lehtë; Reziston te nxehtin; Rezistent ndaj goditjeve; është Ekologjike: pasi nuk permban elemente Toksike. (pjata e vazos që duhet të përdoret kod: 231152)
Specifikime teknike
  • Ngjyra: Gri
  • Materiali: Plastike
  • Përfshihet pjata: Jo
  • Thellësia: 35.2 cm
  • Lartësia: 33.4 cm
  • Kapaciteti: 26 lt
  • Gjerësia: 79.2 cm
  • Marka: ProsperPlast
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Vazo lulesh drejtkëndore, LOFLY, plastike, gri, 35.2x79.2xH33.4 cm, 26 lt
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved