Vazo lulesh rrethore, CUBE SLIM, plastike, jeshile, Ø46.1 xH57.7 cm, 40 lt; 55 lt

Në stok
Kodi
230938
Special Price €20.50 Ishte €40.69
Ju kurseni 50% ose €20.19
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Vazo për perdorim ne ambjente te mbyllura/shtepie dhe ambjente te jashtme. E lehtë për t'u pastruar pa detergjent; është tepër e lehtë; Reziston te nxehtin; Rezistent ndaj goditjeve; është Ekologjike: pasi nuk permban elemente Toksike.
Specifikime teknike
  • Ngjyra: Jeshile
  • Materiali: Plastike
  • Përfshihet pjata: Jo
  • Lartësia: 57.7 cm
  • Kapaciteti: 40 lt; 55 lt
  • Diametri: 46.1 cm
  • Marka: ProsperPlast
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Vazo lulesh rrethore, CUBE SLIM, plastike, jeshile, Ø46.1 xH57.7 cm, 40 lt; 55 lt
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved