Gurë zbukurimi në vazo plastike, RE-PEBBLES, plastike, zezë, 30x30 cm

Në stok
Kodi
231922
€11.23
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Gurët plastike të riciklouar nga Teraplast thyer barrierat në aspektim dekorative. Zgjidhni një mënyrë të re, miqësore me mjedisin për të zbukuruar rrethinën tuaj. RE-PEBBLES në forma dhe ngjyra të ndryshme mund të japin një kthesë të freskët në tenxhere dhe të shtoni një prekje të mrekullueshme dekorative në tarraca, kopshte dhe ambiente të tjera. Disa nga veçoritë: Të lehta; - Ekologjike: Jo-toksike dhe të riciklueshme; - Nuk mbajnë erë; Anti-myk; Të lehtë për t'u larë pa detergjente; Rezistente ndaj motit (-30°C deri + 60°C); Eko-miqësore; Rezistent ndaj rrezeve UV.
Specifikime teknike
  • Ngjyra: Zezë
  • Materiali: Plastike
  • Sipërfaqja që mbulon: 30x30 cm
  • Marka: Teraplast
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Gurë zbukurimi në vazo plastike, RE-PEBBLES, plastike, zezë, 30x30 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved