Karrige me krahe Stackable, metal/tekstilen, bezhe, 54x42xH93 cm

Në stok
Kodi
797886
Special Price €20.50 Ishte €56.55
Ju kurseni 64% ose €36.05
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Ndertuar nga strukture solide metalike dhe lyer me ane te procesit "elektrostatik" te lyerjes. Bazamenti dhe pjesa mbeshtetese perbeht prej tekstili rezistent. Perberja kimike e ben ate te qendrueshem ndaj degradimit UV dhe agjenteve atmosferik. Densiteti i larte i copes, mund te perballoje peshe deri ne 120 kg. Mbeshtetesit e kraheve dhe forma ergonomike e karriges, krjojne rehati dhe komoditet gjate perdorimit. Avantsazhi i te qenurit e stivueshme, e ben edhe me te lehte magazinimin, pasi karriget mund te vendosen njera mbi tjetren. Qendrueshmeria e larte e struktures dhe copes e bejne produkt te peshtatshem per perdorim profesional "HORECA".
Specifikime teknike
  • Ngjyra: Bezhe
  • Përmasat: 54x42xH93 cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Karrige me krahe Stackable, metal/tekstilen, bezhe, 54x42xH93 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved