Karrige zyre me rrota, me krahë, strukturë plastike, tapiceri PU, zezë, 69x76xH117-129 cm

Në stok
Kodi
26921
€171.08
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Kjo karrige e koleksionit SMART FURNITURE ofron rehati maksimale dhe çmim të arsyeshëm. Ulësja dhe mbështetësja përmban sfungjer cilësor memory me tapiceri lëkure artificiale. Lartësia e rregjistrueshme dhe bazamenti i rëndë me pesë rrota e bëjnë këtë karrige të pa krahasueshme. Koleksioni i karrigeve SMART FURNITURE është zgjedhja më e mirë për komoditet në hapësirën tuaj.
Specifikime teknike
  • Materiali veshës: Tapiceri PU
  • Materiali i strukturës: Strukturë plastike
  • Nevojitet montim: Po
  • Ngjyra: Zezë
  • Thellësia: 76 cm
  • Lartësia: 117-129 cm
  • Gjerësia: 69 cm
  • Marka: Smart Furniture
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Karrige zyre me rrota, me krahë, strukturë plastike, tapiceri PU, zezë, 69x76xH117-129 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved