Kokë kriketi, BENMAN, krom-vanadium, E-TORX 1/2" T22

Në stok
Kodi
110646
€3.04
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Kombinimi perfekt I materialeve te celikut dhe karbonit, me nje finiture perfekte per ta perdorur me nje leve krikete me madhesi 1/2". Gjithashtu fortesia qe I jepet nga materiali Krom-Vanadium per ta bere perfekt ne qendrueshmeri. Keto koka kriketi jane projektuar per tu perdorur ne makinat e fundit apo makinerite speciale ku vidat dhe bulonat jane te tipit Yje apo "TORX"
Specifikime teknike
  • Materiali: Krom-Vanadium
  • Masa: 1/2" T22
  • Përmasat: 2" T22
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Kokë kriketi, BENMAN, krom-vanadium, E-TORX 1/2" T22
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved