Kosh me thurje set 5 copë, thupër dhe tekstil, gri/ e bardhë, 45x30xH18 cm; 40x25xH16 cm; 21x16xH14 cm

Out of stock
Kodi
231377
€51.50
Pako (1 Pako)
Shpërndaj:
Qoftë si një pjesë dekorative ose si pjesë e magazinimit dhe organizimit tuaj, ky kosh argëtues është e sigurt se do të bëhet një pjesë e preferuar e dekorit të shtëpis tuaj. Ky kosh punim dore me thupra shelgu inspiruese mund të perdoret në lavanderi dhoma gjumi apo dhoma ndenje duke shtuar stil dhe funksionalitet. Përmasat: 45x30xH18 cm; 40x25xH16 cm; 21x16xH14 cm
Specifikime teknike
  • Ngjyra: E bardhë
  • Kapak: Jo
  • Materiali: Thupër dhe tekstil
  • Marka: Deco Casa
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Kosh me thurje set 5 copë, thupër dhe tekstil, gri/ e bardhë, 45x30xH18 cm; 40x25xH16 cm; 21x16xH14 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved