Krevat tek, strukturë metali, zezë, 90x190xH95 cm

Out of stock
Kodi
23206
€101.87
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Metali me ngjyrë të zezë dhe me shkëlqim i punuar bukur me motive floreale dhe me shumë kujdes i japin një hijeshi dhe elegancë impresionuese krevatit nga SMART FURNITURE. Është impresionues fakti sesi vetëm duke ndryshuar aksesorët ose thjesht ngjyrën e murit ai mund të kthehet nga një krevat i përshtatshëm për ambjentet klasike në një krevat i përshtashem për ambjentet moderne. Produkt i cili qëndron mirë dhe krijon një ambjent të këndshëm nëse qendron pranë një muri me ngjyrë të fortë , të ndezur si : e verdhë , portokalli , e kuqe , mente etj.
Specifikime teknike
  • Përmasë dysheku: 90x190 cm
  • Ngjyra: Zezë
  • Përfshihet mbajtësja e dyshekut: Po
  • Thellësia: 190 cm
  • Nevojitet montim: Po
  • Përfshihet dysheku: Jo
  • Lartësia: 95 cm
  • Materiali i strukturës: Strukturë metali
  • Gjerësia: 90 cm
  • Marka: Smart Furniture
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Krevat tek, strukturë metali, zezë, 90x190xH95 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved