Mbajtëse vazo lulesh (për 3 vazo), metalike, kremi, 55x23xH60 cm

Në stok
Kodi
231641
€86.01
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Suportet tona të vazove janë shtojca elegante dhe e përsosur për cdo bime dhe lule. Shton bukuri dhe stil, si në ambientet e jashtme ashtu edhe në të brëndshme. Të përbëra nga metali i qëndrueshme dhe e fortë, këto suporte garantojne vite të tëra bukurie.
Specifikime teknike
  • Ngjyra: Kremi
  • Nevojitet montim: Po
  • Materiali: Metalike
  • Thellësia: 23 cm
  • Gjerësia: 55 cm
  • Lartësia: 60 cm
  • Marka: MEGATEK
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Mbajtëse vazo lulesh (për 3 vazo), metalike, kremi, 55x23xH60 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved