Pishinë rrethore , PVC/plastik, blu, Ø 457x122 cm

Out of stock
Kodi
110260
€822.97
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Kush nuk e ka dëshiruar një pishinë në oborrin e shtëpisë tuaj? Në gjendje për të marrë një dush të ftohtë dhe pa pasur nevojë të shkojë në një klub ose një plazh? Duke menduar në lidhje me atë Bestway ka zhvilluar pishina të pabesueshme për ju dhe miqtë tuaj për të shijuar momentet e kënaqësi dhe rehati. Pishinë Bestway është super produkt dhe mund të fryhet dhe të shfryhet në çdo kohë. Bestway iu shton gëzimin tuaj me ane te cilësinë dhe perfeksionin. Pishina eshte shumë rezistente ndaj gërryes dhe ndikimit të diellit. Montimi eshte i lehtë (nuk nevojitet mjete).
Specifikime teknike
  • Diametri: 457 cm
  • Materiali i strukturës: Metalike
  • Aksesorët e përfshirë: Pompë me filtër, shkallë, mbulesë dhe kit riparimi
  • Ngjyra: Blu
  • Materiali: PVC/poliester
  • Kapaciteti: 16015 L
  • Pompa e përfshirë: Po
  • Thellësia: 122 cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Pishinë rrethore , PVC/plastik, blu, Ø 457x122 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved