Pishinë ovale me fryerje, plastik, blu, 262x157x46 cm

Në stok
Kodi
19583
Special Price €36.05 Ishte €46.25
Ju kurseni 22% ose €10.20
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Sezoni I veres sjell prane jush nje shume llojeshmeri artikujsh per te freskuar ditet tyaja bashke me femijet , kjo pishine me permasa 2.62mx1.57m x46cm prodhuar nga nje material plastik mjaft rezistent per tu perdorur ne ambjentet tuaj te jashtme apo te brendeshme. Mjaft praktike dhe e lehte per tu perdorur.
Specifikime teknike
  • Ngjyra: Blu
  • Materiali: Plastik
  • Gjerësia: 157 cm
  • Gjatësia: 262 cm
  • Thellësia: 46 cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Pishinë ovale me fryerje, plastik, blu, 262x157x46 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved