Pllake gipsi, cimentato 2000x1200x12.5mm

Në stok
Kodi
332014
€15.98
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Substrati ideal për muret e jashtme në sistemet ventiluar ose ujë-menaxhuar (direkt-aplikuar). Gjithashtu për rinovimet fasadës dhe aplikimet e jashtme tavan.AQUAPANEL® Cement Board Outdoor është një i fuqishëm, jo-djegshme panel ndërtimi bërë nga çimentos Portland agreguar me veshura rrjetë fije qelqi ngulitur në prapa dhe para sipërfaqeve. Ajo ofron të gjitha përfitimet e një sistemi panel të thatë me forcën e tullave dhe bllok. Skajet janë të prerë katror dhe edges janë të përforcuar për forcë shtesë (The EasyEdge®). Paneli ofron një bazë solide që withstands kushtet ekstreme të motit.
Specifikime teknike
  • Trashësia: 12.5 mm
  • Masa: 2400x1200 mm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Pllake gipsi, cimentato 2000x1200x12.5mm
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved