Set plastelinë dhe forma, Globox, plastikë dhe plastelinë, 23 cm, mikse, 10 copë

Në stok
Kodi
789049
Special Price €3.50 Ishte €4.43
Ju kurseni 21% ose €0.93
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Set plastelinë dhe forma për fëmijë, Delightful Donuts, Kitchen, i cili përmban 4 kuti plastelinë në ngjyra të ndryshme, me peshë 224 g, dhe aksesorë për punimin e plastelinës. Ndihmon në zhvillimin e imagjinatës dhe kreativitetit tek fëmijët, zhvillon aftësitë motorike dhe aftësitë e të mësuarit. Materiali përbërës dhe boja nuk kanë përmbajtje toksike apo të dëmshme për fëmijët dhe produkti është i çertifikuar për siguri në përdorim. Ky produkt është i përshtatshëm për përdorim nga fëmijë mbi 3 vjeç.
Specifikime teknike
  • Paketimi: 10 copë
  • Ngjyra: Mikse
  • Materiali: Plastikë dhe plastelinë
  • Përmasat: 23 cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Set plastelinë dhe forma, Globox, plastikë dhe plastelinë, 23 cm, mikse, 10 copë
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved