Shishe 1 lt, Capri, 820 ml

Në stok
Kodi
789009
€7.62
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Shishe për pije alkoolike, prej materiali qelqi transparent të cilësisë së lartë, me veti higjienike, me kapacitet 820 ml. Shishja është e pajisur me një shtresë të jashtme prej materiali kashte, e cila mbron shishen nga goditjet, luan një rol dekorativ dhe mbron pijet e ruajtura në të nga ekspozimi ndaj dritës, duke parandaluar përshpejtimin e procesit të oksidimit dhe humbjen e cilësisë së pijeve. . Ky produkt është i përshtatshëm për përdorim profesional dhe jo profesional.
Specifikime teknike
  • Materiali: Qelq
  • Ngjyra: Transparente
  • Paketimi: 1 copë
  • Kapaciteti: 1 lt
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Shishe 1 lt, Capri, 820 ml
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved