Shishe Oblo, 1 lt, 750 ml

Në stok
Kodi
789005
€3.30
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Shishe për pije alkoolike, prej materiali qelqi transparent të një cilësie të lartë, me veti higjienike, me kapacitet 750 ml. Shishja është e pajisur me një veshje të jashtme prej materiali kashte, e cila e mbron shishen nga goditjet, luan një rol dekorues dhe mbron pijet e ruajtura në të nga ekspozimi ndaj dritës, duke parandaluar përshpejtimin e procesit të oksidimit dhe humbjen e cilësisë së pijes. Ky produkt është i përshtatshëm për përdorim profesional dhe jo-profesional.
Specifikime teknike
  • Materiali: Qelq
  • Ngjyra: Transparente
  • Paketimi: 1 copë
  • Kapaciteti: 1 lt
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Shishe Oblo, 1 lt, 750 ml
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved