Shishe quadro, 50 ml, TQ d 25 mm

Në stok
Kodi
789010
€2.27
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Shishe për pije alkoolike, prej materiali qelqi transparent të një cilësie të lartë, me veti higjienike, me kapacitet 50 ml Shishja është e pajisur me një veshje të jashtme prej materiali kashte, e cila e mbron shishen nga goditjet, luan një rol dekorues dhe mbron pijet e ruajtura në të nga ekspozimi ndaj dritës, duke parandaluar përshpejtimin e procesit të oksidimit dhe humbjen e cilësisë së pijes. Ky produkt është i përshtatshëm për përdorim profesional dhe jo-profesional.
Specifikime teknike
  • Materiali: Qelq
  • Ngjyra: Transparente
  • Paketimi: 1 copë
  • Kapaciteti: 50 ml
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Shishe quadro, 50 ml, TQ d 25 mm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved