Shtrydhëse frutash, Mesko, 600 W, 0.45 Lt, 3 nivele shpejtësie

Në stok
Kodi
810293
1 vit garanci
Special Price €51.40 Ishte €61.70
Ju kurseni 17% ose €10.30
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Shtrydhëse frutash e perimesh funksionuese dhe kompakte me madhësi 600 W lejon përgatitjen e lëngut nga të dy frutat dhe perimet që mbështesin një dietë të shëndetshme. Lëngu filtrohet përmes një sitë me masa të vogla që i mban larg pjesëve të forta të frutave / perimeve nga lëngu. Sitë është bërë prej çeliku inox. Prandaj në rezervuarin e lëngut shkon vetëm lëng i cili përmban një sasi të madhe të vitaminave. Pulpi, gurët, farat dhe mbetjet e tjera ndahen nga lëngu dhe shkojnë në një rezervuar tjetër 1.5 Lt. Për shkak të një bllokimi sigurie është e pamundur të ndizni pajisjen kur ajo është mbledhur në një mënyrë të pahijshme. Depozita e lëngut me një kapacitet prej 0.45L është e pajisur me një kapak për të parandaluar spërkatjen e pakontrolluar të lëngut. Nxjerrësi i lëngut MS 4126 lejon përgatitjen shumë të shpejtë të lëngut nga frutat dhe perimet me një diametër deri në 65 mm, më i madhi duhet të pritet para se të futet në furnizues. Për lehtësi më të madhe, elementët e shtrydhësit mund të lahen në një pjatalarëse.
Specifikime teknike
  • Numri i funksioneve: 3 nivele shpejtësie
  • Fuqia: 600 W
  • Kapaciteti: 0.45 Lt
  • Marka: MESKO
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Shtrydhëse frutash, Mesko, 600 W, 0.45 Lt, 3 nivele shpejtësie
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved