Silikon ankorues, Bison, 300 ml

Në stok
Kodi
607710
€27.76
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Silikon ankorues 300ml. Perdoret per kapjen e vidave, vidave pa koke (prixhoniereve), upave metalike ne beton tulle dhe mermer. Siperfaqa duhet te jete e paster nga pluhuri dhe graso perpara se te aplikohet silikoni.
Specifikime teknike
  • Paketimi: 300 ml
  • Marka: Bison
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Silikon ankorues, Bison, 300 ml
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved