Transportues vazo lulesh, max 50 kg, metalike, kafe, Ø29 xH8 cm

Out of stock
Kodi
231287
€30.80
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Transportuesi ka rrota qe levizin ne drejtime te ndryshme; Eshte teper e lehte; Reziston te Ngrohtin dhe te Ftohtin; Rezistent ndaj goditjeve.
Specifikime teknike
  • Materiali: Metalike
  • Lartësia: 8 cm
  • Nevojitet montim: Jo
  • Diametri: 29 cm
  • Ngjyra: Kafe
  • Marka: Pircher
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Transportues vazo lulesh, max 50 kg, metalike, kafe, Ø29 xH8 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved