Transportues vazo lulesh, DOLLY, polipropilen, zezë, 40x40xH12.5 cm, 200 kg

Në stok
Kodi
232002
€29.36
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Transportuesi ka rrota qe levizin ne drejtime te ndryshme; Eshte teper e lehte; Reziston te Ngrohtin dhe te Ftohtin; Rezistent ndaj goditjeve; Nuk perthith aroma te keqija; Nuk perban lageshti.
Specifikime teknike
  • Thellësia: 40 cm
  • Materiali i rrotave: Polipropilen
  • Materiali: Polipropilen
  • Gjerësia: 40 cm
  • Lartësia: 12.5 cm
  • Nevojitet montim: Jo
  • Ngjyra: Zezë
  • Marka: Artplast
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Transportues vazo lulesh, DOLLY, polipropilen, zezë, 40x40xH12.5 cm, 200 kg
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved