Vazo dekorative, qelq, Ø25 xH45 cm

Në stok
Kodi
232005
Special Price €61.70 Ishte €90.54
Ju kurseni 32% ose €28.84
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Vazo xhami me dizenjo klasike, elegante dhe bashkëkohore të gjitha në një. Kjo vazo do të dukej shumë bukur e vendosur në raftin e librave ose mbi tavolinë me një buqetë me lule ose me kombinime gurësh zbukurues dhe luleve të thara. Kombinimet e tyre japin ambjentit tuaj freski dhe shumllojshmëri ngjyrash.
Specifikime teknike
  • Materiali: Porcelan
  • Lartësia: 45 cm
  • Diametri: 25 cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Vazo dekorative, qelq, Ø25 xH45 cm
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved