Vazo dekoruese, qeramike, shumëngjyrëshe, 10.5x12.5xH12 cm

Në stok
Kodi
232184
Special Price €6.17 Ishte €9.17
Ju kurseni 33% ose €3
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Një vazo e bukur dhe elegante është e përkryer për të shtuar një prekje artistike në shtëpinë tuaj. Kjo vazo e punuar me karakteristika të thjeshta me një fund mahnitës është një dhuratë e përkryer për ata që duan një grimë luksi në jetën e tyre.
Specifikime teknike
  • Thellësia: 12.5 cm
  • Gjerësia: 10.5 cm
  • Lartësia: 12 cm
  • Materiali: Qeramike
  • Ngjyra: Shumëngjyrëshe
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Vazo dekoruese, qeramike, shumëngjyrëshe, 10.5x12.5xH12 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved