Vazo, katrore, plastike, rozë, 13x13xH12 cm, 1.5 lt

Në stok
Kodi
232269
Special Price €1.49 Ishte €2.52
Ju kurseni 41% ose €1.03
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
E lehtë për t'u pastruar pa detergjent; Eshte tepër e lehtë; Reziston të ngrohtin dhe të Ftohtin; Rezistent ndaj goditjeve; Eshte Ekologjike: pasi nuk përmban elemente Toksike si dhe është e riciklueshme; Mund të hapen vrima tek vazoja për kullimin e ujit
Specifikime teknike
  • Ngjyra: Rozë
  • Materiali: Plastike
  • Përfshihet pjata: n/a
  • Thellësia: 12 cm
  • Lartësia: 12 cm
  • Kapaciteti: 1.5 lt
  • Gjerësia: 13 cm
  • Marka: Teraplast
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Vazo, katrore, plastike, rozë, 13x13xH12 cm, 1.5 lt
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved