Vazo lulesh drejtkëndore, MARE, plastike, jeshile, 40x17xH14.5 cm, 6 lt

Out of stock
Kodi
231909
€3.24
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
E lehte per t'u pastruar pa detergjent; Eshte teper e lehte; Reziston të Ngrohtin dhe të Ftohtin; Rezistent ndaj goditjeve; Eshte Ekologjike: pasi nuk permban elemente Toksike si dhe eshte e riciklueshme.
Specifikime teknike
  • Ngjyra: Jeshile
  • Materiali: Plastike
  • Përfshihet pjata: Jo
  • Thellësia: 17 cm
  • Lartësia: 14.5 cm
  • Kapaciteti: 6 lt
  • Gjerësia: 40 cm
  • Marka: Teraplast
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Vazo lulesh drejtkëndore, MARE, plastike, jeshile, 40x17xH14.5 cm, 6 lt
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved