Vazo lulesh drejtkëndore, RATOLLA PW, plastike, kafe errët, 15.4x38.6xH14.2 cm, 6 lt

Në stok
Kodi
231024
€7.11
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Vazo për perdorim ne ambjente te mbyllura/shtepie dhe ambjente te jashtme. Pjata e vazos është e perfshire; E lehtë për t'u pastruar pa detergjent; është tepër e lehtë; Reziston te nxehtin; Rezistent ndaj goditjeve; është Ekologjike: pasi nuk permban elemente Toksike.
Specifikime teknike
  • Ngjyra: Kafe errët
  • Materiali: Plastike
  • Përfshihet pjata: Po
  • Thellësia: 15.4 cm
  • Lartësia: 14.2 cm
  • Kapaciteti: 6 lt
  • Gjerësia: 38.6 cm
  • Marka: ProsperPlast
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Vazo lulesh drejtkëndore, RATOLLA PW, plastike, kafe errët, 15.4x38.6xH14.2 cm, 6 lt
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved