Vazo lulesh drejtkëndore set, MARE, plastike, e bardhë, 40x17xH14.5 cm

Në stok
Kodi
230904
Special Price €13.29 Ishte €26.27
Ju kurseni 49% ose €12.98
Pako (1 Pako)
Shpërndaj:
Sistemi i kullimit ujit lejon për të ushqyer bimët, pa pasur nevojë për ta ujitur atë shpesh. Vrima kullimit për ju lejon të shkarkoni sasine e ujit të tepërt tek depozita e ujit në mënyrë qe bima te thithe ujin kur ajo ka nevojë për ujitje. Vazot qe jane pajisur me këtë sistem gjithashtu kanë një membranë shtresë qe ne momentin qe ajo hiqet mundëson rrjedhjene e ujit të tepërt nga vazoja.; E lehtë për t'u pastruar pa detergjent; është tepër e lehtë; Reziston te Ngrohtin dhe te Ftohtin; Rezistent ndaj goditjeve; është Ekologjike: pasi nuk permban elemente Toksike si dhe është e riciklueshme. Set përfshin: 2 Vazo lulesh; 2 pjata vazo; 2 suporte mbajtëse vazo
Specifikime teknike
  • Ngjyra: E bardhë
  • Materiali: Plastike
  • Përfshihet pjata: Po
  • Thellësia: 17 cm
  • Lartësia: 14.5 cm
  • Kapaciteti: n/a
  • Gjerësia: 40 cm
  • Marka: Teraplast
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Vazo lulesh drejtkëndore set, MARE, plastike, e bardhë, 40x17xH14.5 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved