Vazo lulesh, DRINA, plastike, kafe, 22x14xH17 cm

Në stok
Kodi
231205
€2.21
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Kjo vazo lule plastike është një zgjedhje e zgjuar për shtëpinë dhe kopshtin tuaj. Cmim I arsyeshëm me një stil dekorativ. Kjo vazo lule ka pore të cilat lejojnë rrënjët e bimëve të marrin frymë. Vrimat e kullimit parandalojne bimën tuaj nga kalbia.
Specifikime teknike
  • Ngjyra: Kafe
  • Materiali: Plastike
  • Përfshihet pjata: Po
  • Thellësia: 14 cm
  • Lartësia: 17 cm
  • Kapaciteti: n/a
  • Gjerësia: 22 cm
  • Marka: Drina
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Vazo lulesh, DRINA, plastike, kafe, 22x14xH17 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved