Vazo lulesh katrore, LOFLY, plastike, gri, 19.3x19.3xH29.3 cm, 7.2 lt

Në stok
Kodi
230987
Special Price €3.53 Ishte €5.05
Ju kurseni 30% ose €1.52
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Vazo për perdorim ne ambjente te mbyllura/shtepie dhe ambjente te jashtme. Pjata e vazos është e perfshire; E lehtë për t'u pastruar pa detergjent; është tepër e lehtë; Reziston te nxehtin; Rezistent ndaj goditjeve; është Ekologjike: pasi nuk permban elemente Toksike. (pjata e vazos që duhet të përdoret kod: 231159)
Specifikime teknike
  • Ngjyra: Gri
  • Materiali: Plastike
  • Përfshihet pjata: Jo
  • Thellësia: 19.3 cm
  • Lartësia: 29.3 cm
  • Kapaciteti: 7.2 lt
  • Gjerësia: 19.3 cm
  • Marka: ProsperPlast
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Vazo lulesh katrore, LOFLY, plastike, gri, 19.3x19.3xH29.3 cm, 7.2 lt
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved