Vazo lulesh katrore, RATO LOW, plastike, kafe e errët, 22.3x22.3xH22.8 cm

Në stok
Kodi
231043
€10.20
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Vazo për perdorim ne ambjente te mbyllura/shtepie dhe ambjente te jashtme. E lehtë për t'u pastruar pa detergjent; është tepër e lehtë; Reziston te nxehtin; Rezistent ndaj goditjeve; është Ekologjike: pasi nuk permban elemente Toksike.
Specifikime teknike
  • Ngjyra: Kafe errët
  • Materiali: Plastike
  • Përfshihet pjata: Jo
  • Thellësia: 22.3 cm
  • Lartësia: 22.8 cm
  • Kapaciteti: 8 lt; 9.8 lt
  • Gjerësia: 22.3 cm
  • Marka: ProsperPlast
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Vazo lulesh katrore, RATO LOW, plastike, kafe e errët, 22.3x22.3xH22.8 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved