Vazo lulesh rrethore, MIRA, qeramike, terrakota, Ø30 xH50 cm

Në stok
Kodi
231233
€77.77
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Vazoja e lules MIRA me formën e saj rrethore me gdhendje. Linjat impresive e bëjnë këtë vazo një dhuratë të mrekullueshme për të apasionuarit pas kopshtit. Vazoja e lules MIRA do të përmirësojë dhe zbukurojë dekorin e kopshtit tuaj. Detajet dhe stili i kësaj vazoje dhuron një vështrim të paarritshëm në projektin tuaj.
Specifikime teknike
  • Ngjyra: Terrakota
  • Materiali: Qeramike
  • Lartësia: 50 cm
  • Diametri: 30 cm
  • Marka: Terraneo
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Vazo lulesh rrethore, MIRA, qeramike, terrakota, Ø30 xH50 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved