Bli karocen +karrige bebesh falas

Out of stock
Kodi
788984
€154.50
Pako (1 Pako)
Shpërndaj:
Karrocë për fëmijë, është e lehtë dhe e përshtatshme për shëtitje të gjata në ditët e ngrohta të verës. Tenda e palosshme e cila ofron hije dhe mbështetësja e këmbëve e lëvizshme është një përgjigje ndaj nevojave të fëmijës së vogël për rehati maksimale. Karakteristikat: tendë e rregjistrueshme, mbështetësja e rregullueshme me shumë niveleve deri në pozicionin horizontal, Rrip sigurimi me 5 pika me rrip të butë, mbështetëse këmbësh e rregjistrueshme, rrotat e para të lëvizshme, rrotat e pasme mund të frenohen në të njëjtën kohë, 4 rrota, paloset me një dorë. + Vendimi më i mirë për pasagjerët më të rinj. Karrigia për makinë është e përshtatshme për fëmijë që peshojnë deri në 0-13 kg. Ndenjësja e butë ofron rehati për fëmijën në një udhëtim të gjatë. Mbështetësja e regjistrueshme siguron pozicionin optimal për fëmijën. Siguria është e garantuar nga rripat. Karrigia e makinës është e lehtë për t'u mirëmbajtur për shkak të mbulesës së heqshme. Ky produkt është prodhuar në përputhje me Standarted e Sigurisë Europiane ECE R44 së / 04 (karrige makine pë fëmijë), duke ofruar siguri maksimale dhe rehati për fëmijën tuaj.
Specifikime teknike
  • Materiali: Alumini, tekstil
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Bli karocen +karrige bebesh falas
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved