Krevat për fëmijë, San, dru ahu, 120x60 cm, natyrale, 1 copë

Në stok
Kodi
780259
€151.98
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Krevati për femije I krijuar nga materiali natyral prej drurit te ahut, në përmasat 120x60cm. Krevati është vendi ku fëmijet e porsalindur kalojnë shumicën e kohës, për këtë arsye duhet të studiohet e të ndertohet duke mbajtur parasysh karakteristikat dhe nevojat e femijës në vetvete. Ky krevat eshte tepër rezistent, dhe është antialergjik për fëmijët.
Specifikime teknike
  • Paketimi: 1 copë
  • Përmasat: 120x60 cm
  • Ngjyra: Natyrale
  • Materiali: Dru ahu
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Krevat për fëmijë, San, dru ahu, 120x60 cm, natyrale, 1 copë
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved