Doreza pune profesionale, lëkurë, gri/verdhë

Në stok
Kodi
110108
€5.36
Pako (1 Pako)
Shpërndaj:
Dorezat profesionale te lëkurës janë të përshtatshme për një shumëllojshmëri të nevojave në natyrë dhe të punës. Materiali lëkurë kamoshi është një material i rehatshme. Doreza janë ndërtuar e lehtë, të qëndrueshme lëkurë per te ofruar shkathtësi dhe rehati. Kjo doreza do të zgjasë me detyra të vështira dhe për të mbajtur duart tuaja të mbrojtura.
Specifikime teknike
  • Ngjyra: Gri/Verdhë
  • Materiali: Lëkurë
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Doreza pune profesionale, lëkurë, gri/verdhë
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved