Doreza profesionale saldatori, lëkurë, gri

Në stok
Kodi
110110
€6.85
Pako (1 Pako)
Shpërndaj:
Doreze pune profesionale saldatori, te prodhuara me nje forme te gjate per te siguruar nje mbrojtje sa me te mire per specialistet ne fushen e saldimit. Ne saje te materialit prej lekure te dendur , krijojne nje rehati dhe siguri ne pune duke ju mbrojtur nga grimcat dhe shkendijat e nxehta gjate punes.
Specifikime teknike
  • Ngjyra: Gri
  • Materiali: Lëkurë
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Doreza profesionale saldatori, lëkurë, gri
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved