Fare lule aster chinesis(e madhe)

Në stok
Kodi
331102
€0.86
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Ajo prodhon bimë të larta e lulëzuar me lule të mëdha me petale te shtrembëruara, si dhe I priten lulet perr formimin e buqetave shumë dekorative.
Specifikime teknike
  • Periudha e mbjelljes: Mars-Maj
  • Marka: Bavicchi
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Fare lule aster chinesis(e madhe)
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved