Karrige zyre me rrota, me krahë, strukturë e kromuar, rrjetë dhe tapiceri tekstili, e zezë, 66x66xH122-137 cm

Në stok
Kodi
213524
€306.43
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Kjo karrige kombinon komoditetin me cilësinë. Mbështetësja prej rrjete si dhe ulësja e rehatshme ofrojnë komoditet gjatë qëndrimit tuaj në karrige. Lartësia e rregjistrueshme dhe bazamenti i rëndë me pesë rrota e bëjnë këtë karrige të pa krahasueshme. Koleksioni i karrigeve është zgjedhja më e mirë për komoditet në hapësirën tuaj.
Specifikime teknike
  • Materiali veshës: Rrjetë dhe tapiceri tekstili
  • Materiali i strukturës: Strukturë e kromuar
  • Nevojitet montim: Po
  • Ngjyra: E zezë
  • Thellësia: 66 cm
  • Lartësia: 122-137 cm
  • Gjerësia: 66 cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Karrige zyre me rrota, me krahë, strukturë e kromuar, rrjetë dhe tapiceri tekstili, e zezë, 66x66xH122-137 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved